AK Parti Teşkilat Akademisi’nde 3’üncü dönem başlıyor

Teşkilat Akademisi eğitimleri, 81 vilayette 3 kademe vilayet ve ilçe idarelerini kapsayacak. 93 bin teşkilat mensubuna çeşitli alanlarda dersler verilecek. Eğitimlerin ana teması ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak.

İlk eğitimler 5-6 Kasım’da 34 ilde yapılacak. AK Parti Ar-Ge ve Eğitimden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Mustafa Şen, “Eğitim programının maksadı Türkiye’nin 81 vilayetinde yaklaşık 93 bin teşkilat mensubumuzun motivasyonunu, inancını, özgüvenini ve aidiyetini yükselterek önümüzdeki kıymetli sürece hazırlanmak. Gerçekleştireceğimiz eğitim faaliyetleri kapsamında, her vilayetimizde 3 kademe vilayet ve ilçe idarelerimizi programa alıyoruz. ‘Teşkilat Akademisi’ ismini verdiğimiz eğitimleri tüm Türkiye’de daha evvel 2 kere gerçekleştirdik. Bu 3’üncü devri olacak. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok uygun tanıdığı isimler tarafından verilecek. Eğitim içeriğine bağlı olarak, Merkez Yürütme Kurulu/Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, bakanlarımız, bakan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, uzman eğitimciler, akademisyenler ve gazeteciler 4 ana ders başlığında eğitim verecek. AK Parti; yeni yüzyıla, ‘Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyor. Eğitimlerimizin ana konsepti Sayın Cumhurbaşkanı’mızın açıkladığı ‘Türkiye Yüzyılı’ üzerine olacak. Tüm partimiz tam odak çalışıyor. Önümüzde çok değerli bir seçim var. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik” dedi.

‘Teşkilat Akademisi’ eğitim programı, her vilayette 4 ders başlığında verilecek, 81 vilayette 3 haftada tamamlanacak. Dersler, cumartesi- pazar olarak hafta sonları gerçekleştirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir