Kısa Kısa Cadde

‘Cinsel Haklarını Bil’

Tülin İhtimam, cinsel sıhhat ve üreme sıhhati haklarına dikkat çekmek hedefiyle Cinsel Sıhhat ve Üreme Sıhhati Hakları (CİSÜ) Platformu tarafından hazırlanan sinemada rol aldı. ‘Cinsel Haklarını Bil’ bildirisinin verildiği tanıtım sineması CİSÜ’nün tüm toplumsal medya hesaplarından da paylaşılacak.

Mis kokulu koleksiyon

Uluslarararası esans şirketi MG International Fragrance Company, Beautyworld Middle East’te Emre Erdemoğlu ile gerçekleştirdiği defileyle bir prensip imza atarak esans ve modayı buluşturdu. Emre Erdemoğlu’nun imzasını taşıyan Soul Space koleksiyonu, ilhamını MG International’ın Deeply Winds, Emptiness, Free Spirit ve Hidden Desire esanslarından alıyor.

Ülkemize tarımla tam destek!

Sosyal ömrün tanınmış simalarından Feyyaz Recevik, tarım alanında yaptığı yatırımlara sürat kesmeden devam ediyor. Türkiye’nin en eskisi Altınorak Çiftliği’nin son jenerasyon temsilcisi iş insanı, Türkiye aşığı olduğunu belirterek, “İsviçre’de finans okuduktan sonra aile şirketinin başına geçtim. Tarım bir ülkenin mihenk taşıdır. Ülkeme katkı sağlamak ismine gübreye yük verdim. Yalnızca üre, hayvan besini yahut toprak sürece kalitesini arttırmak için değil de güce yönelik adımlarda kullanılır da öbür yerlere gelir” formunda konuştu.

Renkli buluşma

DeFacto, spor giyside rahatlığı ve esnekliği bir ortada sunan DeFacto FİT dizaynları ile Formsanté’nin klâsik hale gelen, Bodrum Xanadu Island’da düzenlediği Formsanté Weekend aktifliğine katıldı. Tertibe ortalarında Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, Hatice Aslan, Hande Kaptan, Verda Kutsal, Doris Hofer, İlker Çağlayan ve Murat Bür’ün de olduğu birçok isim katıldı.

Sürpriz dolu gece

Atatürkçü Fikir Derneği Beşiktaş Şubesi balosu evvelki akşam Taksim Divan Oteli’nde coşkuyla gerçekleşti. Yönetim Kurulu Lideri Doğan Erol, Sosyal Etkinlikler Komite Başkanı Fatoş Kayacan Hataylı ve arkadaşlarının titizlikle hazırladıkları gecede dünyaca ünlü keman sanatkarımız Cihat Aşkın ve orkestrası konuklara mükemmel bir müzik ziyafeti çekti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Atatürk’ün amcası Kırmızı Hafız Efendi’nin torunu olan Selin Sögütlügil Hanım, babaannesine Atatürk tarafından imzalanan 1927 basımlı Nutuk’u derneğe armağan etti. Açık attırmada imzalı Nutuk iş insanı Orhan Ramazanoğlu tarafından satın alındı.

Dostlarla keyif vakti

Uzak Doğu mutfağının en tanınan restoranlarından biri olan Dragon Restoran’ın Bebek şubesi tanıdık simalara mesken sahipliği yaptı. Deniz kenarındaki masada Derin Mermerci, arkadaşı Murat Aslan konukları Ayşegül Yürekli Şengör, Azra Tüzünoğlu, Cem Şengör, Halil Altındere ve Ayşegül Karadeniz ile uzun bir ortadan sonra bir ortaya gelmenin memnunluğunu yaşadı. Derin Mermerci ve Murat Aslan, dostlarıyla hasret giderdi.

Dillere destan sünnet

Adana’nın tanınmış simalarından İlker Tohumcuoğlu, evvelki akşam memnunluk ve gururu bir ortada tattı. Oğlu Yiğit Efe’nin Seyhan Oteli’ndeki sünnet merasiminde duygusal anlar yaşayan iş insanı, kirveliği üstlenen Turgut Aksoy ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir