Kral Charles’ın oğlu olduğunu iddia eden adam ‘DNA testi’ talep etti

Avustralyalı Simon Charles Dorante-Day, 5 Nisan 1966‘da İngiltere’nin güneyindeki Gosport kentinde doğdu ve doğumunun ardından Buckingham Sarayı ile kontakları olan bir aile tarafından evlat edinildi.

Dorante-Day, bugüne dek ortaya koyduğu üç başarısız yasal teşebbüsün akabinde savlarını Avustralya Yüksek Mahkemesi’ne taşımayı başardı. Dorante-Day, “annesi olduğunu argüman ettiği mevcut Büyük Britanya Kraliçesi’nin 17 yaşındayken, babası olduğunu sav ettiği Kral Charles’tan kendisini doğurmak üzere hamile kaldığına” inanıyor.

7NEWS‘e verdiği yakın tarihli bir röportajında Dorante-Day, Charles’ın yeni statüsünden korkmadığını söyledi ve şunları ekledi: “Dediğim üzere, dağ hala bir dağ. Tırmanacağım. Üstesinden gelmek için tırmanmam gerekiyor, bu bu türlü bilinmeli…”

Dorante-Day ayrıyeten, mahkemeye “DNA testi” talebinde bulunacaklarının altını çizdi.

Daha evvel Facebook sayfasında delil olarak kimi fotoğraflar paylaşan Dorante-Day, bugüne dek Kral Charles ve Kraliçe Camilla ya da hanedanın rastgele bir temsilcisinden savlarına yönelik rastgele bir resmi ya da gayri resmi karşılık alamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir